menu close menu

Nilüfer Kürtaj

Nilüfer Kürtaj yapılan yerler arasında en çok tercih edilen kliniğimiz de siz hastalarımıza en iyi koşullarda tedavi imkanı sunmaktayız. Kliniğimizde de gebeliği yasal süreyi doldurmamış olan hastalarımıza İki adet Uzman Doktor eşliğinde %100 Hijyenik koşullarda Vakum Sistemi ile Kürtaş yapılmaktadır. Bu Yöntem ile yapılan operasyonlarda hastalar sıfır ağrı, acı çekmektedir.

Ayrıca bilgilerinizin gizliliğini talep etmeniz yasal hakkınızdır bu konuda hiç bir endişe duymadan kliniğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Hiç Merak etmeyin Küretaj yaptırdığınızı kimse öğrenemez. Bu konuda T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliğinin, RG.,01.08.1998, 23420 maddeleri uyarınca  bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Ancak önemli bir husus olan gebeliğin 10 haftayı doldurmamış olması gerektiğini unutmayınız. 

Sizde Kürtaj yaptırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki telefon numarasını tuşlayarak kliniğimizi arayabilir ve bizlerden randevu talep edebilirsiniz. Aklınıza takılan sorularda yine tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan birisini kullanarak kliniğimizi aramanız yada Doktoruna Sorun bağlantısına tıklayarak iletişim bilgilerinizi size geri dönüş yapmamızı sağlamak olacaktır.

Nilüfer Kürtaj

Halk arasında kürtaş bebek aldırma gibi isimler verilen tıbbi terim karşılığı ise Kürtaj veya Küretaj olan rahim içerisindeki oluşmaya başlayan gebeliğin farklı yöntemlerle alınması işlemine verilen isimdir. Küretaj sadece gebelik alınması için değil, düşük yapıldıktan  sonra rahim içerisinde kalan gebelik parçalarını da almak için veya ölü gebelik, boş gebelik gibi durumları almak için de yapılır.

Nilüfer Kürtaj

Kürtaş neresinden bakılırsa bakılsın cerrahi bir girişim olması sebebiyle, ancak konusunda ehil ve bilgili kişiler tarafından uygulanırsa hem tedavi sırasında hem de sonrasında riskleri yok denecek şekilde minimum düzeydedir. Kişinin tedavi öncesi yapılacak ultrasonla gebeliğin büyüklüğü ile rahim içerisindeki yerleşiminin tam olarak belirlenmesi gerekir. Ayrıca hastanın tıbbi öyküsünün alınması ve sonrasında yapılacak işlemle bilgilendirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde hastanın psikolojik olarak rahatlaması sağlanacaktır.

Ayrıca yapılacak olan bu işlemin mikroptan arındırılmış steril ortamlarda (Klinik Ortamlarda), genel yada lokal anestezi uygulanarak yapılması gerekmektedir. Bizi tercih ederek Hastane Ortamında ve Hijyenik Koşullarda tedavinizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Bebek Aldırma, Kürtaş yada siz ne diye adlandırıyorsanız. Aklınıza takılan tüm sorular için biz burada sizleri bekliyor olacağız.

Kürtaj

Kürtaj

Kürtaj konusunda bilgilerinizin gizliliğini talep etmeniz yasal ...

more

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi

Tıbben Himenoplasti olarak tabir edilen halk arasında ...

more

Kadınlarda İdrar Kaçırma

Kadınlarda İdrar Kaçırma

Günümüzde sıkça duymakta olduğumuz bir sorunda Kadınlarda ...

more
Telefon
Whatsapp