Çorlu Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Çorlukalıcı kızlık zarı dikimi tıbben Himenoplasti olarak tabir edilen halk arasında ise “Kızlık Zarı Dikimi”, “Bekaret Zarı Dikimi”, “Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi” gibi tabirle sıkça dile getirilen bu tedavi kliniğimizde hijyenik koşullarda en çok uyguladığımız genital bölge ameliyatlarından birisidir.

Kızlık zarı dikimi, girdiği ilişki sonucu bekaretini kaybetmiş bir bayanın tekrar bakire bir bayan gibi kanama meydana gelmesini sağlamak amacıyla yapılan tıbbi müdahaledir.Kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemi ile yapılan zar yenileme işlemine flep yöntemi adı da verilmektedir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi 2

Kalıcı kızlık zarı dikimi 2

Flep, vajinanın arka duvarından kaldırılan doku parçasına verilen isimdir.Bu yöntemle yapılan müdahalelerde vajinanın iç kısmında flep denilen doku parçası kaldırılarak yeni bir zar bu bölgede yapılandırılır.Yapılandırılan bu bölgenin kanlanması yine vajinanın kendi damarları tarafından oluşmaktadır.

Yeni yapılandırılan kızlık zarı vajina duvarını bütün bir şekilde sarar ve adeta orada bakire bayanlarda olduğu gibi bariyer görevi görür.Normal bakire bayandaki zar yapısında olduğu bu orta noktasında bir delik bulunur, bu açıklık sayesinde vajinal salgılar ve adet dışarı akabilir.Kalıcı yöntemle onarım yapılırken eğer vajinada yaşanan ilişkiye bağlı olarak bir genişleme söz konusu ise vajinal daraltma işlemi de yapılabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Belli Olur Mu?

Kızlık zarı işleminin olup olmadığını kadın doğum uzmanı dışında anlaşılması mümkün değildir.Müdahale yapılan hastanın normal şartlarda ilişki esnasında kendi dokusundan meydana gelen kızlık zarının yırtılması ile meydana gelecek olan kanama ile müdahale sonrası gelecek olan kanama miktarı aynı olacağından anlaşılması mümkün değildir.

ÇorluKalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi vajinal yapınıza göre değişkenlik sağlar.Kalıcı kızlık zarı dikimi ve kısa vadeli geçici kızlık zarı dikimi operasyonun türüne görede fiyatlarda değişiklikler arz eder.Çorluda kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından kliniğimizi arayabilir ve bizlerden randevu talep edebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Acıtır mı?

Hayır.Lokal anestezi altında yapılan bir operasyon olduğundan işlem sonrası rahatlıkla yürüyebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Kayıtlara Geçer Mi?

Hiç merak etmeyin kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınızı kimse öğrenemez.Ayrıca bilgilerinizin gizliliğini talep etmeniz yasal hakkınızdır bu konuda hiç bir endişe duymadan Çorlukalıcı kızlık zarı dikimi kliniğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Bu konuda T.C. Sağlık Bakanlığı, 23420 sayılı resmi gazetenin hasta hakları yönetmeliğinin maddeleri uyarınca bilgileriniz paylaşılamaz.
Kızlık zarı dikimi hakkında merak ettiklerinizi çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.Bu konu hakkında oluşan diğer sorulara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Ayrıca vajinal estetik konusunda bilgi almak için buraya tıklayınız.

Bizi dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilir, whatsapp üzerinden yazabilir ya da aşağıdaki iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

0553 846 48 29

Randevu Al